Кубок світу. Підручний і Семенов потрапили до десятки у спринті

06.12.2013 16:16 187 0

Українець Дмитро Підручний - учасник квіткової церемонії спринту на етапі Кубку світу у Хохфільцені.

Молодий біатлоніст, який досі не потрапляв в очкову зону, зумів ідеально пройти гонку та фінішувати на шостому місці, пише офіційний сайт Федерації біатлону України.

Сергій Семенов також був бездоганний у стрільбі. І дев'ята підсумкова позиція стала чудовим результатом.

Ще одне місце в очковій зоні заробив Андрій Дериземля. Йому не вдалося відстрілятися чисто, і з двома колами штрафу українець фінішував 35-м.

Ларс Бергер здобув сенсаційну, сьому у кар'єрі, перемогу, який, маючи промахи, зумів випередити Мартена Фуркада. Третє місце на подіумі посів ще один норвезький ветеран Уле-Айнар Бьорндален.