Журавок виграла ще й золото літнього чемпіонату Європи, у Дудкова - срібло

04.08.2013 20:02 122 0

У неділю, 4-го серпня, літній чемпіонат Європи з біатлону в естонському місті Хаанья закінчився гонками переслідування.

І у третій день змагань Україна не залишилася без медалей, інформує офіційний сайт Федерації біатлону України.

У персьюті у юніорів чудовий результат показав Олександр Дудков. Стартувавши 14-м після спринту з відставанням 1:37, він скоротив гандикап на 40 секунд і в підсумку завоював срібло.

Владислав Деркач став 21-м, Сергій Зоц зайняв 24-е місце, а Дмитро Івасенко у переслідуванні не стартував.

У чоловіків Іван Моравський знову був кращим в українській команді з шостим результатом. Олексій Петренко та Ігор Гарбуз зуміли поліпшити свої місця у порівнянні зі спринтом та перетнули фінішну межу відповідно 10-м і 13-м.

У жінок кращою з українок, як і у спринті, була Світлана Крикончук. На цей раз вона фінішувала шостою. На восьмому місці гонку закінчила Тетяна Трачук, на 18-му - Надія Бєлкіна.

Закінчення чемпіонату склалося для української команди таким же, яким був і початок - золотим. Вищу нагороду у переслідуванні у юніорок здобула Юлія Журавок

Христина Литвиненко показала шостий результат, а Анастасія Ничипоренко фінішувала за крок від десятки найсильніших. Ірина Беган в гонці не стартувала.