Журавок взяла срібло у спринті на літньому чемпіонаті Європи

04.08.2013 13:40 120 0

У чоловічій частині спринтерських змагань на чемпіонаті Європи з літнього біатлону українці залишилися без медалей.

Ближче за усіх до п'єдесталу пошани фінішував Іван Моравський, який з одним промахом став 5-м, відставши від переможця на 20 секунд.

Водночас, у змаганнях юніорів Україна не залишилася без медалі. Юлія Журавок стала дворазовим срібним призером чемпіонату, повідомляє сайт Федерація біатлону України.

Після другого місця у змішаній естафеті вона добилася такого ж результату в спринті. З двома промахами Юлія всього на 10 секунд відтала від переможниці.

Ще дві українки фінішували у десятці найсильніших: Христина Литвиненко - на 5-му, а Анастасія Ничипоренко - на 9-му місці. Ірина Беган показала 15-й результат.

Всього в одному кроці від п'єдесталу пошани зупинилася Світлана Крикончук на дистанції спринту у жінок. До бронзи їй не вистачило всього 0,7 секунди.

Тетяна Трачук та Надія Бєлкіна показали 19-й і 21-й час серед 25-ти учасниць.