Кубок світу. Семенов здобуває бронзу у Холменколлені в "індивідуалці"

12.02.2015 16:47 1176 0

Холменколлен порадував спортсменів ідеальної біатлонної погодою з абсолютним штилем на стрільбищі, що дозволило учасникам гонки похвалитися високою точністю стрільби.

І лідер чоловічої збірної України скористався шансом на всі сто. Бездоганно розстрілявши всі 20 мішеней, Сергій показав відмінний хід по дистанції (11-е місце за чистою швидкості) та заслужено піднявся на подіум з бронзовою нагородою.

Перемогу ж святкував Мартен Фуркад. Француз дуже грамотно розклав сили по дистанції та був абсолютно бездоганний у стрільбі, передає сайт ФБУ.

Конкурувати з лідером загального заліку міг тільки Євгеній Гаранічев, але на останньому колі Фуркад прискорився та додав 10 секунд до переваги, яка була.

Найшвидшим на трасі був Яков Фак. До останнього рубежу словенець претендував на подіум, навіть після промаху на другому рубежі. Але все вирішила ще одна штрафна хвилина у другій стійці.

Окрім Сергія, в українській збірній порадували Олександр Жирний та Артем Прима. Перший показав дуже якісну стрільбу, обмежившись одним промахом, і з 33-м часом вдруге у кар'єрі добувши очки Кубку світу

Таким чином, Семенов став головним претендентом на Малий кришталевий глобус в індивідуальних гонках.