Українці здобули бронзу в естафеті на чемпіонаті світу

11.03.2011 16:17 938 0

Сенсаційним третім місцем завершилася для України чоловіча естафетна гонка на чемпіонаті світу з біатлону!

Збірна у складі Біланенка, Дериземлі, Семенова та Седнєва здобула бронзові нагороди.

Усі українці пройшли свої дистанції досить стабільно (6-8 місця), але у підсумку на фініші піднялися на п'єдестал.

На останніх сотнях метрів боротьбу за срібло у Седнєва виграв росіянин, але Сергію вдалося втримати позаду себе шведа.

Особливо варто відзначити провал німців на останніх двох вогневих рубежах, що опустило їх на сьому підсумкову позицію.

Чемпіонат світу з біатлону

Ханти-Мансійськ, Росія

Чоловіки

Естафета, 4х7.5 км

1. Норвегія - 1:16:13.9 (2+10)
2. Росія - +13.4 (0+8)
3. Україна (Олександр Біланенко, Андрій Дериземля, Сергій Семенов, Сергій Седнєв) - +28.0 (0+10)
4. Швеція - +31.8 (0+15)
5. Італія - +38.1 (1+11)

Це друга медаль для України на даному чемпіонаті. Раніше бронзу здобула Віта Семеренко в індивідуальній гонці.