Жіноча збірна України впевнено обіграла команду Норвегії

07.08.2018 17:40 1692 0

Жіноча збірна України U-18 здобула 3-ю перемогу на чемпіонаті Європи.

Повідамляє на своєму сайті федерація баскетболу України.

Перша половина була не надто результативною, але українська збірна по такій грі почувала себе більш впевнено. Команда Олени Федченко заволоділа перевагою ще у першій чверті і контролювала хід гри протягом стартових 20 хвилин. 15 втрат за половину у виконанні норвежських баскетболісток фактично не залишили їм шансів претендувати на рівну боротьбу у першій половині – 26:12 на користь українських дівчат після двох чвертей.

Відсоток влучань у другій половині у команд був не надто високим, але наша збірна контролювала хід гри, менше помилялася та краще рухала м’яч в атаці. В підсумку переваги, здобутої першій половині виявилось достатньо для комфортної перемоги – 54:33.

Кращою у цьому матчі стала Тетяна Гаврильчик, яка до 11 очок додала 18 підбирань (7 на чужому щиті), 5 перехоплень, 3 блок-шоти та 4 передачі (РЕ – 30).

Після чотирьох матчів в активі української збірної 3 перемоги. Заключний поєдинок групового раунду наша команда зіграє завтра, 8 серпня, о 18:00 проти команди Люксембургу.