Євробаскет (U-20). Українки на старті мінімально поступилися Німеччині

08.07.2017 18:28 497 0

У стартовому матчі групового етапу чемпіонату Європи (дивізіон В)  жіноча молодіжна збірна України з баскетболу поступилася одноліткам з Німеччини з рахунком 60:61.

Після першої половини гри рахунок був 25:30 не на користь українок, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

У другій половині матчу боротьба ще більш загострилась. Команди рівно провели третій період, і всі питання залишили на останні десять хвилин.

У драматичній розв’язці на останніх секундах гри сильнішими нерви виявилися у німкень, які перемогли з різницею в один бал.

Результативність лідера українок - Ольги Яцковець - склала 32 бали та 13 відскоків за 37 хвилин.

Наступний матч українська команда проведе вже у неділю, коли зіграє проти команди Чехії.