Українки обіграли Чорногорію та здобули першу перемогу перед Євробаскетом-2017

01.06.2017 20:25 814 0

Українки, пропустивши за другу половину лише 21 очко, здобули впевнену перемогу над Чорногорією з рахунком 72:59 на турнірі у Франції.

Українки виграли першу контрольну гру перед Євробаскетом-2017, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Останній матч на турнірі у Бордо українські дівчата проведуть у п'ятницю, 2 червня, проти Канади.

Вдало вийшла з лави Удоденко, яка відмінно провела кінцівку другої чверті та стала одним з головних ініціаторів ривка, завдяки якому збірна України пішла на велику перерву лідируючи у рахунку.

Контрольний матч з баскетболу

Турнір у Бордо

1 червня

Україна - Черногорія 72:59 (21:21, 19:17, 17:9, 15:12)

Україна: Ягупова 20 + 7 передач, Удоденко 13 + 5 підбирань, Мосс 13 + 4 передачі, Дорогобузова 7, Зарицька 3 – старт, Мазніченко 9, Спітковська 5, Ольховик 2, Горобець 0, Науменко 0.

Нагадаємо, у першому матчі турніру українки програли Франції.