Українці за кордоном: перемоги Пустового та Конате, поразка Корнієнка

13.05.2017 16:00 427 0

Чергову перемогу в чемпіонаті Іспанії здобув Обрадойро українського центрового Артема Пустового.

Команда українця на виїзді перемогла Фуенлабраду - 75:63, а наш бігмен за 20 хвилин записав до активу 9 очок (4/6 двоочкових, 1/1 штрафних), 4 підбирання і 1 результативну передачу при 1 втраті.

Після цієї перемоги Обрадойро займає 14 місце в турнірній таблиці Ліги ACB.

Стартовий матч бронзової серії чемпіонату Естонії виграв Тарту Рок українського форварда Макса Конате.

Команда українця вдома перемогла Пярну з рахунком 72:54, а Конате за 26 хвилин набрав 9 очок (3/7 двоочкових, 1/3 триочкових), зробив 2 підбирання, віддав 3 результативні передачі і поставив 1 блок-шот при 4 втратах.

Український форвард Лукойл Академіка Максим Корнієнко не врятував свою команду від поразки в третьому матчі півфінальної серії чемпіонату Болгарії, в якому його клуб на виїзді програв Рілскі з рахунком 86:90.

Корнієнко в цьому матчі відіграв 21 хвилину, набрав 8 очок (3/3 двоочкових, 0/2 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 4 підбирання та оформив 2 перехоплення. Команда українця поступається в серії з рахунком 1:2.

Завершив клубний сезон бігмен польського Роса Радом Ігор Зайцев. Команда українця всуху (0:3) програла серію "Торуні" Макса Сандула, поступившись в третьому матчі з рахунком 89:90.

Ігор Зайцев в цій грі відіграв 17 хвилин, набрав 2 очки (1/4 двоочкових, 0/2 триочкових), зробив 4 підбирання та віддав 3 результативні передачі при 1 втраті.

Сандул на паркеті провів 10 хвилин, за які не набрав жодного очка (0/1 двоочкових) і віддав 1 результативну передачу.