Найкращий матч року від Пустового, Агафонов завершив сезон. Результати українців

09.05.2017 19:12 313 0

Український центровий іспанського Обрадойро Артем Пустовий допоміг своїй команді виграти домашній матч 32-го туру Ліги АСВ проти Севільї - 88:67, а сам Пустовий, вийшовши у старті, відіграв 28 хвилин, набрав 17 очок, зробив 7 підбирань і 3 блок- шота при 3 фолах і 3 втратах.

Монако українського свінгмена Сергія Гладиря виграв домашній матч 31-го туру чемпіонату Франції, здолавши на домашньому паркеті Діжон - 88:71. Гладир, вийшовши з лави, відіграв 19 хвилин, набрав 9 очок, зробив 2 підбирання, 1 передачу й 1 перехоплення при 3 фолах.

Лукойл Академік українського форварда Максима Корнієнка зазнав поразки у другому матчі півфінальної серії чемпіонату Болгарії, поступившись на домашньому паркеті Рилски - 80:89. Українець вийшов у старті, за 29 хвилин набрав 9 очок, зробив 9 підбирань, 1 передачу й 1 блок-шот при 4 фолах.

Три матчі у півфіналі чемпіонату Румунії провів український форвард Клужа Максим Пустозвонов. У першій грі проти Ораді команда українця на домашньому паркеті перемогла з рахунком 86:73, а Пустозвонов за 22 хвилини з лави набрав 13 очок, зробив 1 передачу та 2 перехоплення при 3 фолах.

Другий домашній матч Клуж також виграв. Пустозвонов знову увійшов у гру з лави і за 13 хвилин записав в актив 6 очок, 1 передачу й 1 перехоплення при 2 фолах і 1 втраті. У третьому матчі (програш 59:69) Пустозвонов за 20 хвилин з лави набрав 4 очки, зробив 2 підбирання при 4 фолах та 1 втраті.

Не зумів пробитися у фінал плей-офф чемпіонату Естонії Тарту Рок українського форварда Макса Конате. Команда українця програла клубу Рапла та тепер зіграє за бронзу з клубом Парму, інформує сайт ФБУ.

Завершив виступи у чемпіонаті Литви Андрій Агафонов, чий П'єно Жвайгждес програв серію Лєтувос Рітас. Агафонов у другому матчі вийшов у старті та за 10 хвилин відзначився 8 очками, 4 підбираннями й 1 блок-шотом, а у третьому за 21 хвилину набрав 8 очок, зробив 2 підбирання та 2 передачі.

Обидва стартові матчі чвертьфінальної серії чемпіонату Польщі виграв Торунь Максима Сандула, який грає проти Роси Радом Ігоря Зайцева.

У першому матчі Сандул за 12 хвилин відзначився 2 очками, 4 підбираннями й 1 передачею. Зайцев у цьому матчі за 11 хвилин набрав 4 очки, зробив 4 підбирання й 1 перехоплення. У другому поєдинку Сандул відіграв 6 хвилин, не набравши жодного очка та зробивши 2 передачі й1 блок-шот. Зайцев за 27 хвилин записав до активу 15 очок, 8 підбирань, 1 передачу й 1 блок-шот.

Авелліно капітана збірної України Кирила Фесенка, який продовжує відновлюватися після травми, завершив "регулярку" на 3-му позиції з 19 перемогами й 11 поразками.