Київський ТІМ-СКУФ - новий чемпіон України з баскетболу серед жінок. ФОТО + ВІДЕО

01.05.2017 23:15 1106 0

У неділю, 30 квітня, відбувся третій і заключний матч фінальної серії жіночої Суперліги з баскетболу сезону-2016/17 між Авангардом і ТІМ-СКУФом.

Останній уп’яте у своїй клубній історії став чемпіоном України.

Суперники, не вагаючись, пішли в атаку та видали надрезультативну першу чверть. ТІМ-СКУФ вів у рахунку, відчув комфорт семиочкового відриву та дискомфорт його зникнення. Яцковець на останніх секундах 10-хвилинки вивела Авангард вперед - 25:24.

У другій десятихвилинці ТІМ-СКУФ по зернинці почав збирати очковий врожай. Коли Краєвська вивела господарок вперед (33:30), а Кондусь схибила з-за дуги, "пантери" більш уважно поставилися до збереження очкової відстані.

Наприкінці першої половини Завидна майже самотужки збільшила перевагу своєї команди до +9. Спочатку реалізувала два штрафних, а потім закріпила свій успіх влучним триочковим - 42:34.

На передостанній хвилині першої половини Гулямова збільшила відрив ТІМ-СКУФа до +12, але Авангард до перерви встиг його вдвічі скоротити зусиллями Кондусь і Поліщук - 47:41.

На початку другої половини ТІМ-СКУФ здійснив потужний ривок вперед - 11:0. За якихось 3,5 хвилини. Після кидка Ольги Краєвської підопічні Марини Ткаченко повели 60:41. Розтринькати перевагу у +19 Авангард їм не дозволив.

Хоча докладав до цього певні зусилля. Але їх вистачало для гри на рівних, але не більше. На останніх хвилинах спроби гостей опиратися були кволими.ТІМ-СКУФ переміг 97:65.