Черкаські Мавпи повернули центрового на новий сезон

09.07.2016 20:43 497 0

Черкаські Мавпи продовжують комплектацію команди на новий сезон. Наступним підсиленням став центровий Ігор Чумаков (1980 р.н., 208 см).

Чумаков відомий черкаській публіці, Ігор провів у формі клубу два сезони, інформує сайт Федерації баскетболу України.

Рік тому Чумаков завершив чемпіонат у складі черкасців, маючи у своєму активі 12.2 очка та 4.7 підбирання у середньому за гру, що робило центрового одним із лідерів команди, інформує прес-служба Мавп.

Свій минулий сезон Чумаков провів закордоном. Першу частину сезону Ігор провів у Польщі, де захищав кольори люблінського Старту. У головному польському чемпіонаті Чумаков добував 8.6 очка та 4.2 підбирання у середньому за гру.

Другу частину минулого сезону Ігор відіграв в Австрії, виступаючи за Фурнстенфельд (6.3 очка, 4.2 підбирання).

Професіональну кар’єру український бігмен розпочав у Донецьку, з  яким вигравав "регулярку" Суперліги (2010/11). У тому  сезоні він ставав фіналістом чемпіонату та фіналістом Кубку України.

Окрім того, Чумаков виступав за МБК Миколаїв і Ферро-ЗНТУ.

Нагадаємо, раніше новачком Черкаських Мавп став захисник Волиньбаскета Микола Полюляк.