Чемпіонат України. Кривбас не мав проблем з Волиньбаскетом

12.02.2016 17:51 267 0

Вже з перших хвилин матчу Волиньбаскет, який проводив шостий поєдинок свого виїзного турне, дозволив господарям оформити комфортну перевагу.

Кривбас швидко змусив суперника зібрати колекцію фолів і переграючи гостей і в швидкості, і під щитами, вирушив на першу перерву, маючи двозначну перевагу, інформує ФБУ.

Після і без того не дуже швидкісного баскетболу в першому періоді, у другій десятихвилинці суперники знизили оберти до мінімуму.

Кривбас вочевидь працював в режимі енергозбереження, залишаючись на 10-очковій дистанції від гостей і витрачаючи при цьому мінімум ресурсів.

У складі Волиньбаскета можна звернути увагу на Хакіма Джексона, який в першій половині гри додав до скарбнички команди 10 очок при 100% реалізації кидків з гри.

Команда Плєханова дозволила супернику набрати лише 21 пункт за 20 хвилин і пішла на велику перерву з 16-очковим гандикапом.

Відразу після антракту, Кривбас оформив кілька швидких відривів і збільшив свою перевагу до 20 очок.

Господарі грали з запасом, що не заважало їм переважувати команду Чайковського за всіма компонентами. Гостям вдавалося залишатися в грі і не давати лідеру чемпіонату збільшити перевагу до непристойної завдяки рідкісним влучним дальним кидкам.

Заключний період, як і передбачалося, виявився формальністю.

Плєханов в цьому матчі надав солідну кількість ігрового часу гравцям лавки, а також, що не менш важливо, повернув в ротацію Дмитра Забірченко, який лише нещодавно залишив лазарет.

Вирішивши всі питання ще в першій половині, і вирушивші у відрив з перших секунд матчу, Кривбас здобув третю легку перемогу над Волиньбаскетом у регулярному чемпіонаті, вигравши домашній матч з рахунком - 91:60.

Ця перемога дозволила криворіжцям зміцнити свої позиції на першій сходинці турнірної таблиці.