Чемпіонат України. Миколаїв дотиснув БІПу в домашньому поєдинку

07.02.2016 18:33 310 0

Миколаїв вирвав перемогу у одеської БІПи у домашньому матчі чемпіонату України.

Як пише ФБУ, поєдинок почався вкрай невдало для гостей. Більшу частину ігрового часу першої 10-хвилинки вони не могли відкрити відлік набраним очкам. Щоправда, господарі за цей час далеко не пішли – лише сім очок переваги. За такої дистанції перша чверть і закінчилася.

Другий ігровий відрізок пройшов за схожим сценарієм, але суперники помінялися ролями. Тепер уже БІПА невпинно набирала очки, а у господарів йшли втрата за втратою. Хоча цього разу миколаївці зуміли відновити перевагу до великої перерви.

Після перерви таких "гойдалок" у грі вже не спостерігалося. Суперники діяли більш обережніше в захисті. Зберігаючи відносний паритет, команди відклали вирішення всіх інтриг поєдинку на заключну чверть.

Здавалося, всі питання знято, коли перевага господарів сягнула 13 очок. Але тут знову пробудилися одесити. Точніше, вперед за собою їх повів Євген Ткаченко. За 1:06 до сирени перевага миколаївців скоротилася лише до 3 очок.

Однак влучання з гри Чемякіна та влучні штрафні Шостухи дозволили господарям втримати непросту перемогу – 67:62.