Чемпіонат України. Черкаські Мавпи у другому овертаймі дотиснули Динамо

12.11.2015 21:06 616 0

Черкаські Мавпи здобули перемогу над київським Динамо у центральному матчі тижня чемпіонату України з баскетболу.

Гра у Черкасах закінчилася з рахунком 82:77, інформує сайт Федерації баскетболу України.

Першу половину першого овертайму були "гойдалки", а після важкого триочкового кидка Сліпенчука "динамівці" відірвалися на чотири очки.

Розв'язка наступила в останній атаці. Спершу Артамонов закинув два очки з-під щита. Тут же Кобець зробив перехоплення.

"Динамівці" сфолили на Носкові, а той, реалізувавши два штрафних, зрівняв рахунок. Після цього Рижов узяв тайм-аут за 24 секунди до кінця овертайму. Але "динамівці" невдало розпорядилися м'ячем.

У другому овертаймі Мавпи повели 6:0 і вже не віддали перемогу.

Чемпіонат України-2015/16 з баскетболу

Регулярний чемпіонат

12 листопада

Черкаські Мавпи (Черкаси) - Динамо (Київ) 82:77 ОТ (14:12, 14:25, 20:15, 13:9, 21:16)
Мавпи: Кобець (20 + 5 підбирань), Завадський (15 + 13 підбирань), Сізов (13 + 10 підбирань), Шаламов (12 + 8 підбирань)
Динамо: Шундель (26), Дроздов (22 + 14 підбирань), Фандербурк (12 + 7 підбирань)