Суперліга. Хімік повів у фінальній серії з Дніпром

30.04.2015 20:36 295 0

Хімік розпочав фінальну серію з перемоги, обігравши Дніпро з рахунком 80-73 у першому матчі протистояння.

У першій чверті господарі паркету заволоділи ініціативою за рахунок переваги у боротьбі за підбирання, дозволивши дніпрянам лише одного разу забити з гри та здобути всього лише чотири очка (всі на рахунку Олександра Сізова), повідомляє офіційний сайт Суперліги.

Однак протягом наступної десятихвилинки гості, в яких нарешті налагодилася реалізація дальніх кидків, а також потужніше запрацювала передня лінія, зуміли нав’язати боротьбу супернику та скоротити відставання з -18 на початку періоду до -5 незадовго до великої перерви (35-30).

На старті третьої чверті активізувався захисник Хіміка Дерек Нідем, завдяки влучним кидкам якого южненці повели +9.

Після триочкового від його партнера Ігоря Зайцева перевага фаворита серії стала ще більш переконливою.

І хоча розвинути успіх господарі не зуміли, розрив у рахунку на їхню користь тримався в районі 10-12 очок, тим більше, що Нідем не мав наміру зупинятися на досягнутому, здобувши 17 очок за десятихвилинку.

Навіть втративши через перебір фолів Максима Корнієнка на початку заключного періоду, підопічні Карліса Муйжнієкса довели матч до перемоги.