Суперліга. Київ долає Миколаїв та виходить у плей-офф

11.03.2015 19:00 299 0

Київ, у складі якого перший повноцінний після травми матч провів В’ячеслав Бобров, з величезними труднощами обіграв на виїзді Миколаїв, вирвавши перемогу з рахунком 76-70.

Про це повідомляє офіційний сайт баскетбольної Суперліги.

Уже зі стартової чверті кияни повністю взяли щити під свій контроль, що й не дивно, враховуючи проблеми "корабелів" у передній лінії після того, як команду залишив Олександр Кушніров.

Крім того, у зв’язку з відновленням В’ячеслава Боброва Київ ледь не вперше в сезоні міг розраховувати на більш широку ротацію, ніж суперник.

Утім, господарі на чолі з Олексієм Онуфрієвим трималися завдяки влучним дальнім кидкам.

Саме багаторічний лідер "корабелів" із 12 очками в активі разом із Анатолієм Шунделем, котрий здобув 11 очок, не дозволили гостям відірватися в рахунку (36-40).

Миколаївці зуміли нав’язати боротьбу суперникові й у третій чверті, після якої різниця в рахунку не змінилася. І знову роль лідерів на себе взяли Онуфрієв і Шундель. І лише активість В’ячеслава Боброва в четвертій чверті, що минула в напруженій боротьбі, забезпечила киянам лідерство.

До останніх секунд кожна з команд зберігала шанси на перемогу, але холоднокровність киян під час пробиття штрафних схилила шальки терезів на їхню користь.