Суперліга. Київ у важкому матчі переміг Ферро

17.12.2014 22:33 526 0

Київ вдруге в сезоні обіграв Ферро-ЗНТУ.

У другій у цьогорічному чемпіонаті очній зустрічі команд "вовки" святкували важку перемогу з рахунком 84-81.

Завдяки потужному спурту наприкінці першої чверті кияни повели +9, а впродовж наступних десяти хвилин основна п’ятірка столичної команди збільшила розрив у рахунку (42-30).

Причому після серії дальніх кидків на початку другого періоду перевага Києва сягнула 19 очок, і тільки самовіддана гра лідера запоріжців Макса Адама Конате не дала господарям розвинути успіх.

Третя чверть не вплинула на співвідношення сил на паркеті, додавши ще два очка до переваги команди господарів.

Однак у заключній десятихвилинці, втративши через перебір фолів Максима Сандула, обмежений "ростер" киян зіштовхнувся зі значними проблемами як у нападі, так і в захисті, дозволивши супернику відіграти відставання та скоротити розрив у рахунку до мінімуму.

Однак у "війні нервів" стійкішими виявилися "вовки", натомість втрати й промахи запоріжців з лінії штрафних коштували їм перемоги, повідомляє офіційний сайт Суперліги.