Суперліга. Хімік впевнено переграв Одесу

13.12.2014 21:15 318 0

Лідер чемпіонату Хімік продовжив свою переможну серію до чотирнадцяти матчів, вдруге в сезоні завдавши поразки Одесі, яка не могла розраховувати на одного зі своїх лідерів Андрія Агафонова, з рахунком 87-75.

У першій чверті відсутність Андрія Агафонова була не надто помітною, але вже в наступній десятихвилинці, головним героєм якої став Рамон Мур, номінальні гості забезпечили собі більш ніж солідний гандикап.

Тож другу половину команди розпочали за рахунку 29-49 на користь южненців.

І хоча в третій чверті одесити спробували скоротити відставання, хід гри не вийшов із-під контролю Хіміка, який у підсумку ще більше зміцнив своє лідерство в чемпіонаті, пише офіційний сайт Суперліги.