Суперліга. Будівельник розгромив Галичину

09.11.2014 18:32 289 0

Будівельник підтвердив свій статус фаворита в матчі з Політехнікою-Галичиною, здобувши переконливу перемогу над львів'янами.

Цьому не завадила навіть травма Максима Івшина, котрий участь у матчі не брав, повідомляє офіційний сайт Суперліги.

Будівельник зробив заявку на перемогу в першій чверті, повівши за її підсумками +9.

Кияни мали перевагу в боротьбі під щитами, натомість гості тільки під кінець періоду спромоглися вразити кільце суперника із середньої дистанції.

Розрив у рахунку продовжував збільшуватися та склав перед великою перервою 19 очок (42-23).

Упевнено виграли "будівельники" й обидві чверті другої половини зустрічі, домінуючи в трисекундній і не дозволяючи суперникові бодай скоротити відставання.

Причому, тренерський штаб киян надав достатньо ігрового часу всім баскетболістам, кожен із яких зробив свій внесок у шосту перемогу команди в чемпіонаті.