Жіноча збірна України у відборі на ЄвроБаскет вдруге обіграла Німеччину

17.06.2014 23:22 418 0

17 червня жіноча національна збірна України зіграла четвертий поєдинок кваліфікаційного турніру на чемпіонат Європи 2015 року.

Німкені, для яких це був останній шанс сподіватися на чемпіонат Європи, захопили ініціативу й стали нарощувати перевагу, вони майже без промаху кидали здалеку, перевага наших суперниць у 9 очок трималася протягом майже усієї чверті, яка й завершилася з рахунком 17:26.

А ось у другій десятихвилинці на майданчику вже повністю домінували українки, котрі виграли чверть – 24:6, повідомояє офіційний сайт ФБУ.

За 6 хвилин третьої чверті Олександра Курасова здобула для України 15 очок, 8 пунктів у цій десятихвилинці принесла команді Аліна Ягупова, і наша збірна перед останньою перервою в матчі була більш ніж переконливо попереду – 70:46.

Зрештою, Курасова завершила гру з 19 очками, здобутим за 17 хвилин, Ягупова набрала 20 очок.

А збірна України з чотирма перемогами в чотирьох матчах нині очолює групу D, тож у наступних двох поєдинках з командою Чорногорії змагатиметься за перше місце в групі.