Суперліга. Будівельник повів у фінальній серії

11.05.2014 21:01 487 0

Незважаючи на слабку реалізацію дальніх кидків, Будівельник повів у фінальній серії, вигравши третій матч протистояння із Хіміком.

Як пише сайт Суперліги, у першій половині жодній із команд не вдалося здійснити вирішальний ривок і відірватися від опонента. Будівельник і Хімік по черзі виходили вперед, втім, крім двох епізодів, коли южненці вели +5, перевага жодного із суперників не перевищувала кількох очок.

У підсумку, незважаючи на результативну гру ДаХуана Самерса й Ріккі Мінарда, котрі принесли столичному клубу 25 очок, гості вирушили на велику перерву, лідируючи 41:38.

ДаХуан Саммерс продовжив бомбардирські подвиги й після великої перерви, і саме завдяки його активності вже до середини третього періоду Будівельник зрівняв рахунок, а невдовзі вийшов уперед.

Четверту чверть, яка розпочалася за чотириочкової переваги господарів (61:57), підопічні Айнарса Багатскіса провели потужно, не давши южненцям жодного шансу на те, щоб відігратися.