Суперліга. Хімік вирвав перемогу у Будівельника та зрівняв рахунок у серії

08.05.2014 19:41 391 0

Хімік зрівняв рахунок у фінальній серії з Будівельником, вигравши другий матч протистояння за золоті медалі з рахунком 73:70.

Хімік мав у перших двох чвертях тотальну перевагу у боротьбі за підбирання. Захопивши лідерство зі старту поєдинку, южненці на чолі з Роландсом Фрейманісом поступово збільшували власну перевагу та виграли першу половину з рахунком 40:31.

Протягом третьої чверті "будівельники" зуміли скоротити відставання від суперника до трьох очок, а на початку четвертого періоду після влучного дальнього кидка ДаХуана Саммерса вийшли вперед (61:59).

Команда гостей утримувала перевагу, незважаючи на наполегливі спроби Хіміка відігратися, пише офіційний сайт Суперліги.

Проте южненцям вдалося скоротити відставання, а Роландс Фрейманіс за лічені секунди до фінальної сирени кидком з-за дуги вивів свою команду вперед.