Суперліга. Одеса поступилася у першому матчі серії з Азовмашем

12.04.2014 17:11 539 0

На тренерський місток БК Одеси повернувся Олег Юшкін, а до складу команди - один із її лідерів Джастін Лав, однак це не допомогло "акулам" успішно розпочати чвертьфінальну серію.

Азовмаш за підтримки рідних уболівальників домінував протягом усієї гри та здобув перемогу з рахунком 74-52, повівши в серії 1-0.

Цілком прогнозовано передня лінія маріупольців виглядала потужніше, хоча відірватися від гостей на комфортну відстань у першій чверті Азовмашу не вдалося.

Тим більше, наддосвідчений Джастін Лав поступово увійшов у гру, "вистреливши" кількома важливими кидками на початку другого періоду.

Проте поступово маріупольці перехопили ініціативу та завдяки серії триочкових здійснили ривок 13-0, повівши +11 ще до середини десятихвилинки.

В підсумку на велику перерву команди вирушили за рахунку 41-30 на користь господарів, повідомляє офіційний сайт Суперліги.

Упродовж третьої чверті перевага команди Дмитра Забірченка, який раз за разом вражав кільце суперника здалеку, та партнерів зросла ще на десять пунктів.

Кінцівку матчу господарі провели, впевнено контролюючи перебіг подій на паркеті та не подарувавши Одесі шансу на те, щоб бодай скоротити розрив у рахунку.

Втім, тренерські штаби обох команд на останні хвилини випустили молодих гравців.