Суперліга. Черкаські Мавпи розгромно поступилися у Миколаєві

25.03.2014 20:11 354 0

Миколаїв збільшив свої шанси на вихід у плей-офф, обігравши Черкаські Мавпи.

Вирішальний ривок "корабели" здійснили у третій чверті, пише сайт баскетбольної Суперліги України.

У першій половині на майданчику точилася рівна боротьба, хоча дебютну чверть краще провели господарі паркету, яким вдалося захопити ініціативу на старті поєдинку.

Втім, перевага "корабелів" не перевищувала кількох очок, а катастрофічна реалізація штрафних завадила їм відірватися. І лише дальній кидок Юревічюса під завісу першої половини дозволив Миколаєву вирушити на велику перерву у ролі лідера (42:39).

Переломити хід гри "корабелам" вдалося лише у третій чверті. Після серії дальніх кидків у виконанні Олексія Онуфрієва та Жаніса Пейнерса Миколаїв повів +9, а заключний період розпочав, лідируючи із 17-очковою перевагою.

Четверту чверть підопічні Агріса Галвановскіса також виграли.