Суперліга. "Хімік" у Черкасах взяв верх над "Черкаськими Мавпами"

03.02.2014 20:44 261 0

"Хімік" вирвав перемогу наприкінці напруженого та цікавого матчу з "Черкаськими Мавпами" та повернув собі лідерство у турнірній таблиці.

Завдяки перевазі у боротьбі під щитами, а також активності Рональда Мура, "Черкаські Мавпи" виглядали дуже переконливо на старті матчу, домінуючи у першій чверті (23:10).

І хоча у другій десятихвилинці "Хімік" перехопив ініціативу, першу половину з рахунком 40:32 виграли господарі паркету, пише офіційний сайт баскетбольної Суперліги.

Друга половина минула за дещо схожим сценарієм. Спершу южненці на чолі з нестримним Ромео Тревісом потужно спуртували у третій чверті, повівши +4 за її підсумками. Але господарі паркету відповіли збільшенням активності на старті заключного періоду, і ривок 11:2 повернув їм втрачену перевагу.

Останні хвилини поєдинку минули у напруженій боротьбі, однак у "війні нервів" стійкішими виявилися баскетболісти "Хіміка", які, хоч і не забили всі штрафні, але використали помилки суперника.