Суперліга. "Київ" у другому овертаймі дотиснув удома "Миколаїв"

05.01.2014 16:11 386 0

У справжньому баскетбольному трилері, що відбувся у столиці, "Київ" вирвав перемогу у "Миколаєва" лише після двох додаткових п’ятихвилинок.

Рівна боротьба, яка тривала впродовж усієї першої половини, знайшла своє відображення на табло, що зафіксувало нічийний рахунок 35:35, пише офіційний сайт баскетбольної Суперліги України.

Не змінилася ситуація і по завершенні другої половини, адже захисник "вовків" Лі Хамфрі, холоднокровно реалізувавши штрафні, перевів гру в овертайм.

Перша додаткова п’ятихвилинка не виявила переможця, хоча "корабели" мали хороші шанси на те, щоб повернутися додому у гарному настрої. Та "Київ" знову зрівняв рахунок. Цього разу відзначився Руслан Отверченко, який ще і виконав важливе перехоплення.

За рахунку 84:84 командам довелося розпочинати все із самого початку, і знову молодий снайпер "Києва" сказав своє вагоме слово, адже саме після двох влучних пострілів Отверченка господарі повели +7.

"Війну нервів" на останніх секундах також виграли баскетболісти "Києва". Втім, якби дальній кидок Матео Кеджо на останніх секундах виявився влучним, міг би відбутися ще один овертайм.