Суперліга. "Будівельник" розгромив "Черкаські Мавпи", "Говерла" долає "Галичину"

05.01.2014 15:40 319 0

"Говерла" здобула перемогу у західноукраїнському дербі, обігравши "Політехніку-Галичину" з рахунком 78:75.

Ключовою стала третя чверть, яку "Говерла" виграла з рахунком 21:16, забезпечивши собі доволі комфортну восьмиочкову перевагу перед заключною десятихвилинкою, пише офіційний сайт Суперліги.

Останній період минув у напруженій боротьбі, й "Галичина" була близькою до того, щоб зрівняти рахунок, однак господарям вдалося втримати здобуту перевагу.

У паралельному матчі чинний чемпіон "Будівельник" здобув переконливу виїзну перемогу над "Черкаськими Мавпами", узявши реванш за поразку у першому колі.

У першій чверті на паркеті точилася рівна боротьба, але на початку другої десятихвилинки Михайло Анісімов і Даріуш Лавринович організували ривок "Будівельника" 11:0. І хоча до кінця першої половини господарям паркету вдалося вирівняти гру, на велику перерву столична команда вирушила, лідируючи 38:32.

Після великої перерви влучні постріли Блейка Ейхерна з дальньої дистанції гарантували киянам перемогу.