Суперліга. "Черкаські Мавпи" виявилися сильнішими за "Миколаїв"

24.12.2013 21:22 300 0

"Черкаські Мавпи" виявилися сильнішими за "Миколаїв", здобувши перемогу над одним із конкурентів із рахунком 84:72.

За рахунок кращої реалізації дальніх кидків черкаська команда виграла першу половину з рахунком 44:40, пише сайт Суперліги.

При цьому, господарям довелося навіть відіграватися, адже в стартовій чверті та на початку наступного періоду вони поступалися суперникові.

Однак наполегливість Джейсона Вошберна під кільцем і влучні дальні кидки Іварса Тімерманіса у другій десятихвилинці зробили свою справу.

Остаточно захопити ініціативу "Черкаським Мавпам" вдалося у третій чверті, за підсумками якої їхня перевага складала вже одинадцять очок. Протягом четвертого періоду черкаська команда зуміла втримати здобутий гандикап, упевнено тримаючи "Миколаїв" на безпечній для себе відстані.