Суперліга. "Будівельник" у Кривому Розі дотиснув "Кривбас"

18.11.2013 20:53 340 0

"Будівельник" перервав смугу невдач, вирвавши нелегку виїзну перемогу у "Кривбасу" з рахунком 71:64.

Здолати опір криворізької команди чинному чемпіону вдалося лише наприкінці гри, пише офіційний сайт Суперліги України.

Другу половину команди розпочали за п’ятиочкової переваги "Будівельника" (31:36). Однак невдовзі криворіжці зрівняли рахунок і навіть завершили третю чверть з мінімальною перевагою.

Тож, гостям довелося надолужувати згаяне протягом десяти заключних хвилин. До самої кінцівки гри обидві команди мали шанси на успіх, але "війну нервів" виграли "будівельники", які майже бездоганно реалізовували штрафні під завісу поєдинку.