"Донецьк" у контрольному поєдинку був сильнішим за "Азовмаш"

30.09.2013 18:44 512 0

У понеділок, 30 вересня, на паркеті донецької ДЮСШ № 5 "Азовмаш" зіграв контрольний матч з БК "Донецьк", поступившись з рахунком 69:78.

Незважаючи на програну першу чверть, команді Сергія Заваліна, завдяки кільком дальнім влучанням і непоганій грі Кирила Натяжка на щитах, вдалося піти на велику перерву за 7-очкової переваги.

Як пише офіційний сайт маріупольців, утримати її до фінальної сирени "Азовмашу", втім, не вдалося - другу половину зустрічі господарі провели впевненіше.

За три хвилини до закінчення четвертої чверті Ігор Зайцев, вийшовши з лави запасних, набрав чотири очки поспіль і скоротив відставання "левів" до шести очок, подарувавши гостям надію на успіх.

Але в атаці у відповідь Денис Яковлєв закинув триочковий, а Артем Сліпенчук допустив прикру втрату у нападі - і донеччани перемогу вже не впустили.

БК "Донецьк" - "Азовмаш" 78:69 (21:17, 11:22, 24:15, 22:15)