"Одеса" поступилася чемпіону Латвії

18.09.2013 09:53 286 0

Черговим суперником одеситів на підготовчих зборах в Латвії став діючий чемпіон цієї країни - ризький клуб " ВЕФ ".

Гра з таким суперником стала гідним випробуванням для одеського клубу. Досить сказати , що у фіналі минулого чемпіонату Латвії " ВЕФ " безапеляційно обіграв " Вентспілс " у серії до чотирьох перемог - 4:1.

Одеситам, тим не менш, вдалося на старті матчу здивувати латишів хорошим захистом і ефективної грою в атаці. Як результат, перша десятихвилинка завершилася з рахунком 18:28 на користь "акул".

У другій чверті головний тренер "ВЕФ" Рамунас Бутаутас зумів вирівняти становище справ, але на велику перерву одесити також пішли у статусі лідерів - 38:42 .

Мінімальна перевага збереглась і після третього періоду - 57:58,  а ось на кінцівку у команди Олега Юшкіна  вже не вистачило сил, інформує офіційний сайт одеського клубу.

Як підсумок, 84:73 - важка перемога чемпіона Латвії.