Суперліга. "Азовмашу" та "Будівельнику" знадобиться сьомий матч

29.05.2013 19:45 477 0

"Азовмаш" зрівняв рахунок у фінальній серії (3:3) з "Будівельником", обігравши столичний клуб з рахунком 96:95 у шостому матчі.

Таким чином, доля золотих медалей чемпіонату Суперліги сезону-2012/13 буде вирішена у сьомій грі, що відбудеться 31 травня в Києві, пише офіційний сайт Суперліги.

Перша половина минула у рівній і результативній боротьбі, адже до великої перерви команди здобули 100 очок на двох. Гості вже звично контролювали периметр, однак "леви" мали перевагу у боротьбі під кільцями. У підсумку на велику перерву команди вирушили за рахунку 49:51 на користь "Будівельника".

Вийти вперед і перехопити ініціативу "Азовмашу" вдалося наприкінці третьої чверті після результативного відрізку у виконанні Лінна Гріра. Здійснити вирішальний ривок маріупольці зуміли на початку заключної десятихвилинки, й перевага господарів майданчика сягнула десяти пунктів.

Невдовзі вона сягнула максимальних +15. І хоча завдяки пресингу до кінця гри підопічним Айнарса Багатскіса майже вдалося відіграти відставання, але часу на те, щоб переломити хід гри, у "Будівельника" не залишилося.