Запорізький "Ферро-ЗНТУ" - бронзовий призер Суперліги

18.05.2013 18:36 707 0

"Ферро-ЗНТУ" втретє за останні чотири сезони виборов бронзові медалі чемпіонату Суперліги, вигравши у "Політехніки-Галичини" серію за третє місце із "сухим" рахунком 4:0.

Заключний матч "бронзового" протистояння, як і три попередні, завершився на користь запорізької команди - 87:67, пише офіційний сайт Суперліги.

До четвертої гри серії "Галичина" підійшла без ключового виконавця - плеймейкера Даррела Мітчелла, який отримав серйозну травму пальця у попередній грі. Ще один представник задньої лінії "левів" Сергій Алфьоров, котрий у третьому матчі зламав носа, потрапив до заявки на гру, однак участі в ній також не брав.

Незважаючи на стартовий ривок 6:0, "Політехніці" не вдалося розвинути успіх. До кінця першої чверті "Ферро-ЗНТУ" за рахунок дальніх кидків зрівняв рахунок, а впродовж другої десятихвилинки - захопив ініціативу.

Знову лідером за здобутими очками в складі запоріжців став Ренді Калпеппер, котрий до великої перерви відзначився 17 очками, допомігши "Ферро" виграти першу половину з рахунком 47:38.

У другій половині перевага команди гостей продовжувала зростати. Ривок запоріжців 12:0 на початку заключної чверті, після якого перевага "Ферро" зросла до +24, остаточно зняв питання про переможця поєдинку та всієї серії.