Суперліга. "Будівельник" всуху виграв серію у "Галичини" та вийшов у фінал

03.05.2013 15:30 343 0

Упевнено вигравши серію у "Політехніки-Галичини" з рахунком 4:0, "Будівельник" виборов путівку до фіналу чемпіонату Суперліги, де його суперником стане переможець іншої півфінальної пари "Ферро-ЗНТУ" - "Азовмаш".

Четвертий матч 1/2 фіналу, який "Галичина" провела без основного центрового Владана Вукосавлевіча, завершився з рахунком 69:56 на користь "Будівельника", пише офіційний сайт Суперліги.

Навіть виграна боротьба за підбирання не допомогла "політехам" обіграти "Будівельник". Поступаючись за підсумками стартової чверті шістьма очками, господарі з такою ж різницею у рахунку програли першу половину (31:37).

Після великої перерви команда Айнарса Багатскіса продовжила лідирувати, навіть незважаючи на те, що наприкінці третьої 10-хвилинки "Галичині" вдалося скоротити відставання до -4, та контролювала перебіг подій на паркеті до фінальної сирени.