Суперліга. "Будівельник" виграв у "Говерли" четвертий матч серії

17.04.2013 21:35 572 0

Завдяки важкій перемозі над "Говерлою" у четвертому матчі "Будівельник" повів у чвертьфінальній серії з "ведмедями" 3:1.

Цікавий і напружений поєдинок завершився з рахунком 78:77 на користь команди Айнарса Багатскіса, пише офіційний сайт Суперліги.

Хороша гра на старті поєдинку захисника "Говерли" Павла Буренка не дозволила "ведмедям" відірватися від суперника. Дайнюс Шалєнга скоротив відставання "будівельників" до мінімуму , а забивши з-за дуги на старті другої 10-хвилинки, забезпечив своїй команді шестиочкову перевагу.

Проте напружена боротьба явного лідера не виявила, і на велику перерву суперники вирушили за рахунку 35:37 на користь "Будівельника".

Протягом третьої чверті гості утримували кількаочкову перевагу, аж поки дальній кидок Ріхардса Куксікса не збільшив її до +8. Ще одне дальнє влучання латвійського снайпера, а також кидки Лео Лайонса із середньої дистанції на початку заключного періоду дозволили "Будівельнику" повести 70:58.

Утім, "Говерлі" вдався "камбек", і коли після вдалих дій Райана Пірсона за півхвилини до фінальної сирени розрив у рахунку скоротився до мінімуму (75:76), за справу знову взявся Шалєнга, забивши важливий данк.