Суперліга. "Азовмаш" вибиває "Донецьк"

17.04.2013 20:38 551 0

"Азовмаш" пройшов "Донецьк" на шляху до 1/2 фіналу, де зустрінеться із запорізьким "Ферро-ЗНТУ".

П’ятий матч чвертьфінальної серії між географічними сусідами завершився в овертаймі на користь маріупольської команди, яка святкувала перемогу з рахунком 97:96, пише офіційний сайт Суперліги.

Помилки Кертіса Мілладжа та Кирила Фесенка на останніх секундах п’ятого матчу серії ледь не звели нанівець зусилля Рамела Каррі, який тягнув донецьку команду на собі весь матч. Баззер-бітер Мілладжа з центра майданчика дозволив "Донецьку" зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм.

У першій чверті жодній з команд не вдалося захопити ініціативу, втім активність Каррі забезпечила "Донецьку" хоч і незначне, але лідерство. Проте вдалі дії Олександра Кольченка й Ігоря Зайцева дозволили "левам" ліквідувати відставання та вийти вперед. У підсумку на велику перерву команди вирушили за рахунку 42:38 на користь "Азовмашу".

Друга половина минула у запеклій боротьбі, у ході якої "тигри", як і раніше, домінували у боротьбі під щитами, тож господарі паркету зробили ставку на гру з периметра.

П’ятий фол Мірослава Радуліци на початку додаткової 5-хвилинки, а також ривок "тигрів" 5:0 не змусив "Азовмаш" опустити руки. Спершу Кольченко скоротив відставання до мінімуму, а потім Лінн Грір і Дмитро Забірченко вивели свою команду вперед.

Мілладж міг принести "Донецьку" перемогу, але його прохід під кошик суперника на останніх секундах овертайму був безрезультатним.