Суперліга. "Одеса" програла "Азовмашу", "Говерла" переграла "Дніпро"

29.03.2013 20:42 482 0

В останньому матчі  регулярного чемпіонату "Говерла" порадувала власних уболівальників перемогою, обігравши "Дніпро" з рахунком 89:77.

Хоча остаточно переломити хід гри "ведмедям", які грали без травмованого  Павла Буренка вдалося лише у заключній чверті, пише офіційний сайт Суперліги.

Стрімкі Кінделл Дайкс і Кевін Тіггс не зуміли забезпечити івано-франківській команді комфортну перевагу за підсумками першої половини. І хоча підопічні Євгена Мурзіна вирушили на велику перерву, лідируючи 48:46, інтрига у матчі зберігалася.

Другу половину господарі паркету розпочали дуже активно, що й дозволило їм уже у середині третьої 10-хвилинки повести +10, а надалі втримати здобуту перевагу.

У паралельній грі в останньому домашньому матчі "Одсе" дала бій одному з лідерів чемпіонату "Азовмашу", поступившись суперникові на останніх секундах.

"Азовмаш" окреслив власну перевагу під кінець дебютної 10-хвилинки, а у середині наступного періоду, після влучного дальнього кидка Сімонаса Серапінаса вона сягнула максимальних 14 очок.

Здавалося, що гру вже зроблено, але "Одеса", як і неодноразово у нинішньому сезоні, показала бійцівський характер, відігравши відставання після великої перерви. Більше того, наприкінці третього періоду "акули" повели у рахунку та лідирували майже до самої кінцівки гри, аж поки "леви" не вирвали перемогу.