Суперліга. "Миколаїв" поступився вдома "Кривбасбаскету"

29.03.2013 20:25 355 0

"Кривбасбаскет" завершив сезон на мажорній ноті, обігравши "Миколаїв" в останньому матчі регулярного чемпіонату з рахунком 83:80 і посівши дев’яте місце.

Вигравши дебютну 10-хвилинку, гості не зуміли розвинути успіх, дозволивши "корабелам" ліквідувати відставання та навіть вийти вперед, пише офіційний сайт Суперліга.

Остаточний рахунок першої половини (39:38) влучним кидком встановив Кріс Фейбер.

Не менш запекла боротьба точилася на майданчику "Надії" і після великої перерви. Вирішальний ривок "Кривбасбаскета" наприкінці заключної чверті організували Віталій Мальчевський і Віктор Кондратовець.

І хоча "Миколаїв" скоротив розрив у рахунку до кількох очок, обійти суперника підопічні Агріса Галвановскіса вже не зуміли.