Суперліга. "Галичина" мінімально долає "Дніпро", "Донецьк" розбив "Київ"

27.03.2013 20:31 501 0

У напруженій боротьбі, що тривала протягом усього матчу, "Політехніка-Галичина" вирвала перемогу з рахунком 69:67 у "Дніпра".

Відкривши рахунок, господарі паркету не зуміли захопити лідерство, і лише завдяки влучному кидку Майкла Лі під завісу першої чверті виграли її з рахунком 18:16, пише офіційний сайт української Суперліги.

Був американський форвард активним і протягом наступної 10-хвилинки, забезпечивши разом з Даррелом Мітчеллом своїй команді п’ятиочковий гандикап (32:27).

Надалі "Політехніка" лідирувала до самої фінальної сирени, втім її перевага не перевищувала кількох очок, а кілька разів підопічні Вальдемараса Хомічуса навіть зрівнювали рахунок, змусивши добряче понервувати суперника.

У паралельній грі, ведучи з двадцятиочковою перевагою вже після першої половини, "Донецьк" без особливих зусиль довів матч з "Києвом" до перемоги з рахунком 95:73.

Уже у першій половині матчу Войдан Стояновскі та Кирило Фесенко забезпечили "Донецьку" солідний гандикап (46:26).

Після великої перерви на паркеті продовжувала домінувати команда господарів, яка, досягнувши наприкінці третьої 10-хвилинки максимальної переваги (66:35), дещо збавила оберти та навіть дозволила супернику виграти заключний період.