Суперліга. "Будівельник" програв "Одесі", "Ферро" - "Хіміку"

01.03.2013 20:16 346 0

"Будівельник", який у ході третьої чверті лідирував +18, до кінця зустрічі з "Одесою" розгубив здобуту перевагу та поступився з рахунком 85:87.

Упевнено вигравши стартову чверть і закріпивши перевагу у другій чверті, команда Айнарса Багатскіса вирушила на велику перерву, лідируючи 47:33, пише сайт Суперліги.

Більше того, після дальнього влучання Артура Дроздова у середині третього періоду перевага "Будівельника" сягнула 18 очок. Але Джастін Лав та Андрій Агафонов, яких активно підтримували Станіслав Балашов і Каспарс Ципрусс, зуміли переломити хід гри та принести перемогу одеській команді.

Кінцівка матчу минула у безуспішних спробах "будівельників" змінити рахунок на табло на власну користь.

У перелельній грі, переломивши хід гри у заключній чверті, "Хімік" вдруге у сезоні обіграв одного з головних конкурентів з рахунком 91:85.

Стартовий ривок 9:0 у виконанні "Ферро" не зумів приголомшити команду господарів, яка до кінця першої чверті не лише наздогнала суперника, а й вийшла вперед після дальнього кидка Віллі Діна.

Протягом другої десятихвилинки на майданчику точилася запекла боротьба, що продовжилася і після великої перерви, на яку суперники вирушили за рахунку 39:40 на користь підопічних Кирила Большакова.

І лише наприкінці поєдинку южненцям вдалося здійснити вирішальний ривок.