Суперліга. "Дніпро" вдома поступився "Донецьку"

27.02.2013 20:44 473 0

Команда Вальдемараса Хомічуса дала бій грізному супернику та навіть вела у ході гри, однак у підсумку поступилася "Донецьку" з рахунком 63:73.

Переломити хід гри на власну користь "тиграм" вдалося лише у заключній десятихвилинці, пише сайт Суперліги.

Незважаючи на очікування, "Донецьк" заволодів ініціативою не стільки за рахунок домінування у передній лінії, скільки завдяки влучним дальнім кидкам. Врешті-решт, на велику перерву команди вирушили за рахунку 29:37 на користь донецької команди.

Утім, ривок "дніпрян", що стали значно надійніше грати у захисті, протягом третьої чверті просто приголомшив суперника, який протягом десяти хвилин спромігся здобути лише одинадцять очок.

До заключного періоду "Дніпро" підійшов, лідируючи +2. Однак четверта чверть була повністю за гостями, у складі яких розігрався Кертіс Мілладж.