Суперліга. "Азовмаш" поступився у Миколаєві, "Ферро-ЗНТУ" - у Черкасах

11.01.2013 20:11 419 0

МБК "Миколаїв" у впертій боротьбі вирвав перемогу у маріупольського "Азовмаша" з рахунком 79:75.

Ключову роль у перемозі "корабелів" відіграв Джош Майо, який провів найкращу гру у сезоні, відзначившись 34 очками, пише офіційний сайт Суперліги.

Господарі паркету заволоділи ініціативою ще у першій половині, що завершилася з рахунком 41:35. Результативна гра Джоша Майо не дозволила "левам" ліквідувати відставання у третій чверті.

І хоча протягом заключного періоду "Азовмаш" двічі скорочував розрив у рахунку до мінімуму, "корабелам" вдалося вистояти.

У паралельному матчі, лідируючи протягом усієї гри та контролюючи хід подій на паркеті, "Черкаські Мавпи" здобули впевнену перемогу над "Ферро-ЗНТУ" з рахунком 94:83.

Захопивши ініціативу ще у стартовій чверті, "мавпи" лідирували протягом першої половини, яку завершили із 7-очковим гандикапом (53:46) завдяки результативній грі тріо у складі Томаса Делінінкайтіса, а також двох екс-запоріжців Чарльза Томаса та Вінсента Хантера.

Не змінилася ситуація на паркеті і після великої перерви. Наприкінці третьої чверті перевага господарів паркету сягнула максимальних 27 очок, після чого гру було фактично зроблено.