Українська молодіжка обмінялася перемогами з чехами

09.06.2012 08:39 168 0

Молодіжна чоловіча збірна України (U20) в рамках підготовки до чемпіонату Європи проводить товариські матчі в Чехії з тамтешньою збірною.

Як пише офіційний сайт ФБУ, у грі напередодні українці перемогли чеських однолітків у першому з трьох поєдинків - 76:60.

Наступного дня в першій половині другої гри наші співвітчизники поступалися чехам 20-ма очками, після великої перерви відіграли відставання й перевели гру до овер-тайму, в якому поступилися з рахунком 84:90.

Нагадаємо, чемпіонат Європи U20 (дивізіон А) відбудеться 10-23 липня в Словенії. Суперниками нашої збірної будуть команди Росії, Греції та Естонії.

Після ігор у Чехії команда Володимира Коваля проведе збір у Києві, 21-24 червня зіграє на Міжнародному турнірі в Італії, а 28 червня - 1 липня - на турнірі в Іспанії.