Чемпіонат Європи. Україна закінчила груповий турнір перемогою над Бельгією

Грузія - Болгарія - 69:79 (15:19, 22:15, 18:18, 14:27)

Словенія - Росія - 64:65 (19:16, 21:18, 15:19, 9:12)

Україна - Бельгія - 74:61 (13:16, 30:10, 13:13, 18:22)

Україна: Печеров (15), Кравцов (13 + 16 підбирань), Кольченко (10), Бертт (9 + 4 передачі + 3 підбирання), Лукашов (8 + 6 передач)
Бельгія: Ван Россом (17 + 4 передачі), Лоуерс (13 + 6 передач + 3 підбирання), де Зеув (10 + 6 підбирань)

Збірна України завершила свої виступи на Чемпіонаті Європи, здобувши в останньому матчі першого групового раунду впевнену перемогу над Бельгією з рахунком 74:61 (13:16, 30:10, 13:13, 18:22). Незважаючи на те, що обидві команди втратили турнірну мотивацію, й українці, й бельгійці прагнули завершити Євробаскет на мажорній ноті, про що засвідчив уже початок звітної гри. Віддавши в дебюті поєдинку ініціативу супернику, у складі якого вирізнявся Сем Ван Россом, команда Майка Фрателло зуміла впоратися із хвилюванням лише до кінця стартової десятихвилинки. А серія триочкових кидків на початку другої чверті дозволила українцям не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед.

До великої перерви перевага української збірної, яка домінувала в трисекундній, становила сімнадцять пунктів. Не завадила цьому й прикра травма Кирила Фесенка, який був змушений залишити майданчик. Левову частку очок команді в першій половині матчу принесли Олексій Печеров та В'ячеслав Кравцов, який, крім того, чудово попрацював на підбираннях, ставши автором дабл-дабла (11 + 11).

Третя, найменш результативна чверть минула в рівній боротьбі. Протягом заключних десяти хвилин Україна також контролювала хід подій на майданчику, довівши матч до переконливої перемоги. Успіху "синьо-жовтих" раділи не лише вболівальники збірної Грузії, які, переодягнувшись у сині та жовті футболки, утворили на трибуні український прапор, а й грузинська команда, що в повному складі спостерігала за перипетіями поєдинку.

Продемонструвавши змістовну гру в зустрічах із Болгарією, Бельгією та в першій половині матчу проти грузинів, а також давши справжній бій фаворитам - Росії та Словенії, збірна України, на жаль, змушена повертатися додому  із двома, першими з 2001 року, перемогами в активі, пише сайт ФБУ.