Жіноча кадетська збірна України поступилася Латвії

13.08.2011 10:27 357 0

У другому матчі Чемпіонату Європи (Дивізіон В) жіноча кадетська збірна України поступилася Латвії з рахунком 47:52 (9:12, 11:17, 15:11, 12:12).

Про це повідомляє офіційний сайт ФБУ.

Програвши першу половину гри, після великої перерви підопічні Леоніда Цая не зуміли ліквідувати розрив у рахунку, хоча за чотири хвилини до кінця, після двох поспіль триочкових кидків Наталії Скорбатюк, яка скоротила відставання нашої збірної до мінімуму - 45-46, були близькі до цього. Однак Кітія Лакса та партнерки перехопили ініціативу та довели матч до перемоги.

Наталія Скорбатюк, в активі якої 13 очок і 3 підбирання, стала найрезультативнішим гравцем української збірної. 12 очок і 4 передачі на рахунку Аліни Попової.

У суботу, 13 серпня, збірна України зіграє з Португалією. Початок матчу о 18:00 за київським часом.