Кадетська жіноча збірна України завершила виступи на чемпіонаті Європи

22.08.2010 19:11 173 0

Кадетська жіноча збірна України завершила свої виступи на Чемпіонаті Європи (Дивізіон "В") у столиці Македонії Скоп'є, посівши підсумкове тринадцяте місце.

Про це повыдомляє офіційний сайт ФБУ.

Сьогодні підопічні Інни Калюжної та Олега Рубана здобули шосту поспіль перемогу в боротьбі за 13-16 місця, здолавши команду господарів - Македонію - з рахунком 73:44 (10:9, 14:14, 21:3, 28:18).

Македонські баскетболістки стартували досить впевнено, ведучи до середини першої чверті 6:0. Однак поступово українки, у складі яких варто виділити Світлану Киричок й Ірину Жмурко, надолужили відставання. Зрештою, дебютна десятихвилинка, яка видалася не надто результативною, принесла нашій збірній мінімальну перевагу - 10:9.

Протягом наступних десяти хвилин лідирували македонки, і лише незадовго до великої перерви Міріам Уро-Нілє вивела Україну вперед - 24:23. У другій половині гри на паркеті домінувала одна команда - вже протягом третьої чверті, у якій Македонія зуміла набрати лише три очка, перевага українок зросла до +19, а в завершальному періоді наші дівчата просто добили деморалізованого суперника.

Найрезультативнішими у складі збірної України стали Міріам Уро-Нілє - 15 очок + 3 підбирання, Світлана Киричок - 11 очок + 11 підбирань + 3 передачі, Ірина Красова - 10 очок + 2 підбирання, Наталія Скорбатюк - 9 очок + 4 підбирання.