Кадетська чоловіча збірна України поступилася Словаччині

11.08.2010 22:23 210 0

Кадетська чоловіча збірна України (U-16) зазнала першої поразки на Чемпіонаті Європи (Дивізіон "В"), поступившись Словаччині з рахунком 67:69 (20:23, 18:15, 14:11, 15:20).

Про це повідомляє офіційний сайт ФБУ.

За підсумками першої половини гри табло зафіксувало рівний рахунок. Поступаючись після стартової десятихвилинки -3, українці протягом наступних десяти хвилин зуміли відновити паритет - 38:38. Третя, найменш результативна, чверть дозволила нашій команді вийти в лідери (52:49), а на початку заключної десятихвилинки перевага України сягнула шести пунктів.

Досить довго підопічним Андрія Харчинського вдавалося утримувати суперника на безпечній відстані, однак два поспіль триочкових кидки від кращого в цьому матчі гравця у складі словаків Сімона Крайцовіца різко змінили картину гри. Тепер уже українцям за рахунку 65:69 довелося наздоганяти команду противника, однак за дві з половиною хвилини, що залишилися до кінця матчу, наші хлопці зуміли набрати лише два очка після влучних штрафних у виконанні Володимира Піщікова.

Найрезультативнішим гравцем у складі збірної України став Володимир Герун - 20 очок, 13 підбирань, 3 блок-шоти. В активі Данила Зуйкова 19 очок, 5 підбирань і 3 передачі. Одного очка не вистачило Володимиру Шевченку, щоб записати на свій рахунок дабл-дабл: 9 очок + 10 підбирань.

Наразі підопічні Андрія Харчинського посідають другу сходинку турнірної таблиці у групі "Е". Наступну свою гру українські кадети проведуть 12 серпня проти збірної Чехії.