Українки - сьомі на юніорському чемпіонаті Європи

08.08.2010 19:10 115 0

Юніорська жіноча збірна України (U-18) посіла сьоме місце на Чемпіонаті Європи, обігравши сьогодні Швецію з рахунком 78:58 (16:15, 23:19, 21:15, 18:9).

Про це повідомляє офіційний сайт ФБУ.

Якщо в першій половині матчу шведки змусили понервувати українську збірну, яка пішла на перерву з мінімальною перевагою 16:15, то протягом наступних десяти хвилин підопічні Ірини Нагорної контролювали хід гри, постійно тримаючись попереду. І хоч здобути значний гандикап нашим дівчатам не вдалося, рахунок 39:34 за підсумками першої половини дозволив їм провести третю чверть більш розкуто.

Саме друга половина гри і стала вирішальною - лідируючи перед заключним періодом +11, українки, з-поміж яких варто виокремити не лише Аліну Ягупову, а й автора дабл-дабла Людмилу Науменко та Наталію Покровенко (саме її офіційний сайт юніорського ЧЄ проголосив гравцем матчу у складі України), довели рахунок матчу до розгромного.

Аліна Ягупова принесла своїй команді 29 очок, додавши до них 7 підбирань, 6 передач і 3 блок-шоти. На рахунку Людмили Науменко 15 очок і 19 підбирань, Анни Кірієнко - 14 очок і 8 підбирань. Наталія Покровенко відзначилася 13 очками, 10 підбираннями, 5 передачами та 5 перехопленнями.