Збірна України здобула другу перемогу на турнірі у Тбілісі

24.07.2010 19:03 230 0

У суботу чоловіча збірна України переграла збірну Румунії 80:63 і таким чином здобула другу перемогу за два дні.

За перші шість хвилин гри підопічні Віталія Чернія пропустили лише 2 очки, повідомляє сайт ФБУ.

Оговтатися від такого старту румунські баскетболісти зуміли ближче до завершення першої десятихвилинки, яка закінчилася з рахунком 16:9 на користь українців. Не менш впевнено відчизнянні гравці провели і наступну частину гри, довівши свою перевагу перед великою перервою до 14 очок (36:22).

Невдалою видалася для підопічних Віталія Чернія третя чверть 14:23, щоправда, надовго румунських баскетболістів не вистачило. У заключному періоді українці повернули собі ініціативу і довели гру до перемоги.

Найрезультативнішими гравцями у складі української збірної стали: Сергій Гладир 19 очок + 6 підбирань + 5 перехоплень, Максим Пустозвонов 15 очок, В'ячеслав Кравцов 13 очок + 6 підбирань, Дмитро Глєбов 11 очок.

У неділю збірна України зіграє останній матч на міжнародному турнірі у Тбілісі проти місцевих баскетболістів. Саме цей поєдинок і має визначити переможця турніру.